Hotel Ype
Folkloric Art of the Northeast Museum og Matriz de São Pedro de Alcântara er begge 10 og 15 minutters kørsel fra hotellet.
- Lokale seværdigheder
- Matriz de São Pedro de Alcântara4967 km
- Igreja Matriz de Floriano4911 km
- Folkloric Art of the Northeast Museum4881 km
- Igreja Evangelica Batista de Floriano4831 km
- Cais Do Rio Parnaiba3302 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 08:00 indtil 23:00
Udtjekning: fra 01:00 indtil 12:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra Hotel Ype?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra Hotel Ype ved 12:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i et Hotel Ype?
Den gennemsnitlige værelsespris i et Hotel Ype er 43$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i det Hotel Ype?
På det Hotel Ype kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse og Tre mands værelse.